Witaj na blogu Gatta < Przejdź do sklepu Gatta.pl

Remedium na nieprzyjemne otarcia – damskie opaski na udo

Remedium na nieprzyjemne otarcia – damskie opaski na udo
Nowości
Dyskomfort z każdym kolejnym krokiem, bolesne pieczenie i nieestetyczne zaczerwienienie na wewnętrznej stronie ud. Znasz te problemy? Na szczęście teraz możesz o nich zapomnieć! Gatta ma idealne rozwiązanie – opaski na uda przeciw otarciom w wersjach gładkich i koronkowych! Ta wyjątkowa damska bielizna przeciw ocieraniu ud perfekcyjnie łączy estetykę z jakością i wygodą. Przekonaj się, że to działa.

Kiedy przydaje się bielizna przeciw otarciom ud?

Zastanawiasz się, czy damska bielizna przeciw ocieraniu ud jest dla Ciebie? Tak, jeśli zmagasz się z tym nieprzyjemnym problemem, zwłaszcza wiosną i latem, gdy temperatury na zewnątrz są wyższe. Podczas upałów łatwo o powstawanie zaczerwienień, a nawet bolesnych ran na wewnętrznej stronie ud, gdy nogi w tym miejscu ocierają się o siebie podczas chodzenia. To kłopot, z którym szczególnie często zmagają się kobiety o tęższej sylwetce.

Damska bielizna przeciw otarciom ud od Gatty to panaceum na dyskomfort i sposób na świetny wygląd bez rezygnowania z ulubionych ubrań. Koronkowe i gładkie opaski na uda zaprojektowane przez Gattę, idealnie sprawdzą się pod zwiewnymi, letnimi sukienkami i spódnicami. Tego rodzaju bielizna przeciw ocieraniu ud jest dyskretna, ale jednocześnie niezwykle skuteczna w przeciwdziałaniu otarciom.

Pantalettes – kobiece opaski na uda przeciw otarciom

Z myślą o komforcie pań z większymi udami Gatta zaprojektowała wyjątkową bieliznę przeciw otarciom ud. Koronkowe szorty typu strip panty to nie klasyczne pantalony przeciw otarciom, ale niezwykle kobiece, koronkowe opaski na uda połączone cieniutkimi, elastycznymi paskami z gładkim przewiewnym pasem z transparentnej siateczki. Taka bielizna przeciw otarciom ud na pierwszy rzut oka przypomina zmysłowy pas do pończoch dopięty do koronkowej manszety albo podwiązki przeciw otarciom.

Pas na uda przeciw otarciom od Gatty w głębokim, czarnym kolorze, nabiera uwodzicielskiego charakteru, choć w rzeczywistości jest niezwykle praktycznym elementem garderoby. Na co dzień sprawdzi się także bielizna przeciw ocieraniu ud w cielistym odcieniu (light nude). Warto znaleźć miejsce w swojej szafie na oba kolory, aby nosić dowolne, ulubione stylizacje. Dzięki opaskom można zapomnieć o nieprzyjemnych otarciach ud i dyskomforcie, a przy tym poczuć się wyjątkowo, pięknie i pewnie.

Koronkowe opaski na uda przeciw otarciom – postaw na komfort!

Co wpływa na maksymalną wygodę noszenia opasek na uda przeciw otarciom? Brak silikonowych pasków podtrzymujących na wewnętrznej stronie koronki, które mogłyby wywoływać podrażnienia. Delikatna skóra na udach jest podatna na odparzenia, podrażnienia i uczulenia. W przypadku bielizny przeciw otarciom ud od Gatty również ten problem możesz mieć z głowy! Opaski przeciwotarciowe są na tyle elastyczne, że świetnie przylegają do nóg i nie wymagają dodatkowych rozwiązań jak paski silikonu, a dzięki połączeniu z siateczkowym pasem, zawsze utrzymują się w pożądanym miejscu.

Idealne dopasowanie to także zasługa szerokiej rozmiarówki opasek przeciw ocieraniu ud, która obejmuje zakres obwodu w udzie od 58 do 82 cm. Rozmiary są łączone tak jak w przypadku pończoch: 3-4, 5-6, 7-8. Dzięki temu opaski na uda Gatta można perfekcyjnie dopasować do swojego ciała, aby cieszyć się maksymalnym komfortem z każdym krokiem.