Relax Medica

Stworzone z myślą o Tobie

LINIA X-tra LINE to rajstopy do zadań specjalnych. Posiadają „czynnik X-tra“, dzięki któremu wspierają kobiety w walce z niedoskonałościami sylwetki. „Czynnik X-tra“ to np. specjalna konstrukcja modelująca, to przędza z biokryształami, to dodatek pielęgnujących mikrokapsuł, kompresja wzdłuż cholewki, to szczególne cechy nadawane rajstopom, aby swoją funkcją spłaszczyły brzuch, przyniosły ulgę zmęczonym nogom, wyszczupliły sylwetkę, wymodelowały pośladki, wsparły walkę z cellulitem...

 

Xtra Line - Slimmer

Rajstopy modelujące Lift-up 20 den - Gatta

Rajstopy modelujące Lift-up 20 den

Kremy BB zna każda kobieta – co jednak, gdyby właściwości tych kremów posiadały również… rajstopy? Innowacyjny produkt Gatty BB Creme Effect to rajstopy bazujące na działaniu popularnego kremu BB. Już w 15 sekund po nałożeniu świetnie kryją wszelkie nieduże niedoskonałości, a wszystko to dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału. Jest nim połyskliwa, poliamidowa przędza BRITA, która załamuje światło, jednocześnie maskując pajączki i drobne niedoskonałości oraz przywracając skórze naturalny, jednolity koloryt. Dzięki temu nogi są wyszczuplone, podkreślone i mają naturalny odcień.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

  Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

Rajstopy Relax Medica 20 den - Gatta

Rajstopy Relax Medica 20 den

Rajstopy funkcyjne Relax Medica to propozycja dla kobiet, które obawiają się żylaków czy odczuwają ciężkość nóg po całym dniu. Dzięki swojej niedużej grubości – tylko 20 DEN – rajstopy świetnie wyglądają na nogach, poprawiając ich kształt i modelując je; w tej grubości sprawdzą się na cieplejsze dni. Elastyczność zawdzięczana składowi (83% poliamidu i 17% lycry) gwarantuje dobre dopasowanie do skóry. Specjalna konstrukcja rajstop zapewnia delikatny, stopniowany ucisk, który jest komfortowy dla nóg, poprawia krążenie krwi, a przez to działa przeciwżylakowo oraz redukuje opuchliznę nawet po całym dniu pracy na stojąco.

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

Rajstopy Relax Medica 40 den - Gatta

Rajstopy Relax Medica 40 den

Rajstopy Relax Medica to rozwiązanie idealne dla wszystkich kobiet, które chcą chronić nogi przed żylakami oraz pozbyć się z nich uczucia ciężkości, zwłaszcza po całym, aktywnym dniu. Rajstopy posiadają modelującą część majteczkową, która świetnie wyszczupla sylwetkę. Specjalny skład przędzy (83% poliamidu i 13% elastanu) gwarantuje idealne dopasowanie rajstop do nóg. To sprawia, że delikatna, stopniowo uciskająca nogi konstrukcja działa na nie idealnie, poprawiając krążenie, redukując opuchliznę, a w rezultacie – zapobiegając żylakom. Dzięki grubości 40 DEN rajstopy dobrze sprawdzą się również na chłodniejsze dni, zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji.

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

Filtr
Sortuj produkty
Domyślne
Kolor
Rozmiar
Grubość
Materiał
Cecha
Cena (zł)
-