Relax Medica

Stworzone z myślą o Tobie

LINIA X-tra LINE to rajstopy do zadań specjalnych. Posiadają „czynnik X-tra“, dzięki któremu wspierają kobiety w walce z niedoskonałościami sylwetki. „Czynnik X-tra“ to np. specjalna konstrukcja modelująca, to przędza z biokryształami, to dodatek pielęgnujących mikrokapsuł, kompresja wzdłuż cholewki, to szczególne cechy nadawane rajstopom, aby swoją funkcją spłaszczyły brzuch, przyniosły ulgę zmęczonym nogom, wyszczupliły sylwetkę, wymodelowały pośladki, wsparły walkę z cellulitem...

 

Xtra Line - Slimmer

Rajstopy wyszczuplające Slimmer 20 den - Gatta

Rajstopy wyszczuplające Slimmer 20 den

Funkcyjne rajstopy X-tra Line SLIMMER przygotowane zostały specjalne z myślą o kobietach, które nie są do końca zadowolone ze swojej sylwetki i chciałyby w szybki sposób ją wymodelować. Rajstopy posiadają bezuciskową konstrukcję, która gwarantuje komfortowe noszenie przez cały dzień. Specjalny skład (83% poliamidu, 17% elastanu) sprawia, że rajstopy dobrze dopasowują się do kształtu nóg. Modelująca część majteczkowa wyszczupla zarówno talię, jak i brzuch, korygując delikatnie wszelkie niedoskonałości.

 • Korygująca część majteczkowa

  Korygująca część majteczkowa

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

Rajstopy wyszczuplające Slim Line 20 den - Gatta

Rajstopy wyszczuplające Slim Line 20 den

Rajstopy z linii X-tra Line SLIM LINE to odpowiedź na oczekiwania kobiet poszukujących rajstop wygodnych, redukujących opuchliznę nóg i nadających im kuszącego kształtu. Elastyczna przędza (84% poliamidu i 16% elastanu) świetnie dopasowuje się do skóry, a stopniowany nacisk na całej długości nóg gwarantuje lepsze krążenie krwi. To sprawia, że nogi przestają być ociężałe i opuchnięte nawet po długim, aktywnym dniu, i wciąż wyglądają świeżo oraz szczupło. Dzięki konstrukcji części majteczkowej typu string oraz niewielkiej grubości – 20 DEN – rajstopy sprawdzą się zwłaszcza do obcisłych, letnich kreacji.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Część majteczkowa typu string

  Część majteczkowa typu string

Rajstopy Relax Medica 40 den - Gatta

Rajstopy Relax Medica 40 den

Rajstopy Relax Medica to rozwiązanie idealne dla wszystkich kobiet, które chcą chronić nogi przed żylakami oraz pozbyć się z nich uczucia ciężkości, zwłaszcza po całym, aktywnym dniu. Rajstopy posiadają modelującą część majteczkową, która świetnie wyszczupla sylwetkę. Specjalny skład przędzy (83% poliamidu i 13% elastanu) gwarantuje idealne dopasowanie rajstop do nóg. To sprawia, że delikatna, stopniowo uciskająca nogi konstrukcja działa na nie idealnie, poprawiając krążenie, redukując opuchliznę, a w rezultacie – zapobiegając żylakom. Dzięki grubości 40 DEN rajstopy dobrze sprawdzą się również na chłodniejsze dni, zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji.

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

Rajstopy Relax Medica 20 den - Gatta

Rajstopy Relax Medica 20 den

Rajstopy funkcyjne Relax Medica to propozycja dla kobiet, które obawiają się żylaków czy odczuwają ciężkość nóg po całym dniu. Dzięki swojej niedużej grubości – tylko 20 DEN – rajstopy świetnie wyglądają na nogach, poprawiając ich kształt i modelując je; w tej grubości sprawdzą się na cieplejsze dni. Elastyczność zawdzięczana składowi (83% poliamidu i 17% lycry) gwarantuje dobre dopasowanie do skóry. Specjalna konstrukcja rajstop zapewnia delikatny, stopniowany ucisk, który jest komfortowy dla nóg, poprawia krążenie krwi, a przez to działa przeciwżylakowo oraz redukuje opuchliznę nawet po całym dniu pracy na stojąco.

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

Rajstopy push-up Puppa 20 den - Gatta

Rajstopy push-up Puppa 20 den

Rajstopy z linii X-tra Line PUPPA to produkt skierowany do kobiet, którym zależy na podkreśleniu kształtu pośladków oraz skorygowaniu sylwetki. Dzięki składowi (77% poliamid, 22% elastan, 1% bawełna) rajstopy świetnie przylegają do ciała, a przędza LYCRA FUSION® jest jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia. Część majteczkowa jest cienka i lekka, a jednocześnie świetnie modeluje pośladki, wprowadzając efekt push-up – i nie uciskając boleśnie ciała. Dopasowanie do skóry oraz płaskie szwy to gwarancja komfortu i świetnego wyglądu.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

  Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

Filtr
Sortuj produkty
od Z do A
Kolor
Rozmiar
Grubość
Materiał
Cecha
Cena (zł)
-