Relax Medica

Stworzone z myślą o Tobie

LINIA X-tra LINE to rajstopy do zadań specjalnych. Posiadają „czynnik X-tra“, dzięki któremu wspierają kobiety w walce z niedoskonałościami sylwetki. „Czynnik X-tra“ to np. specjalna konstrukcja modelująca, to przędza z biokryształami, to dodatek pielęgnujących mikrokapsuł, kompresja wzdłuż cholewki, to szczególne cechy nadawane rajstopom, aby swoją funkcją spłaszczyły brzuch, przyniosły ulgę zmęczonym nogom, wyszczupliły sylwetkę, wymodelowały pośladki, wsparły walkę z cellulitem...

 

Xtra Line - Slimmer

Rajstopy Bye Cellulite 50 den - Gatta

Rajstopy Bye Cellulite 50 den

Walka z cellulitem jeszcze nigdy nie była tak prosta! Rajstopy Gatta Bye Cellulite to produkt z funkcyjnej linii rajstop, stworzony specjalnie do walki z pomarańczową skórką. Specjalny skład (84% poliamidu, 15% elastanu i 1% bawełny) sprawia, że rajstopy są przyjemne dla skóry. Dodane do przędzy bioaktywne minerały zamieniają pobrane z ciała ciepło na promieniowanie podczerwone, które stymuluje skórę, redukując pomarańczową skórkę, poprawiając ukrwienie oraz przyspieszając metabolizm komórkowy. Rajstopy o grubości 50 DEN świetnie sprawdzą się na chłodniejsze dni zarówno do codziennych, jak i wizytowych stylizacji.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Mocno opinająca część majteczkowa

  Mocno opinająca część majteczkowa

Rajstopy Bye Cellulite 20 den - Gatta

Rajstopy Bye Cellulite 20 den

Rajstopy Gatta Bye Cellulite to produkt funkcyjny, która pomaga w walce z cellulitem. Do ich produkcji wykorzystana została specjalna przędza (84% poliamidu, 15% lycry, 1% bawełny) wzbogacona dodatkowo o bioaktywne minerały. Po założeniu rajstopy absorbują ciepło ciała, następnie przesyłając je z powrotem w formie promieniowania podczerwonego. To powoduje lepsze ukrwienie skóry, a co za tym idzie – lepszy jej wygląd oraz niwelowanie pomarańczowej skórki. Dobroczynne działanie rajstop można zauważyć już po czterech tygodniach ich noszenia. Grubość 20 DEN sprawia, że są idealne do stylizacji wyjściowych oraz codziennych, zwłaszcza w okresie wiosny czy jesieni.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Mocno opinająca część majteczkowa

  Mocno opinająca część majteczkowa

Rajstopy push-up Puppa 20 den - Gatta

Rajstopy push-up Puppa 20 den

Rajstopy z linii X-tra Line PUPPA to produkt skierowany do kobiet, którym zależy na podkreśleniu kształtu pośladków oraz skorygowaniu sylwetki. Dzięki składowi (77% poliamid, 22% elastan, 1% bawełna) rajstopy świetnie przylegają do ciała, a przędza LYCRA FUSION® jest jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia. Część majteczkowa jest cienka i lekka, a jednocześnie świetnie modeluje pośladki, wprowadzając efekt push-up – i nie uciskając boleśnie ciała. Dopasowanie do skóry oraz płaskie szwy to gwarancja komfortu i świetnego wyglądu.

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

  Modelująca część majteczkowa podnosząca pośladki

Rajstopy Relax Medica 40 den - Gatta

Rajstopy Relax Medica 40 den

Rajstopy Relax Medica to rozwiązanie idealne dla wszystkich kobiet, które chcą chronić nogi przed żylakami oraz pozbyć się z nich uczucia ciężkości, zwłaszcza po całym, aktywnym dniu. Rajstopy posiadają modelującą część majteczkową, która świetnie wyszczupla sylwetkę. Specjalny skład przędzy (83% poliamidu i 13% elastanu) gwarantuje idealne dopasowanie rajstop do nóg. To sprawia, że delikatna, stopniowo uciskająca nogi konstrukcja działa na nie idealnie, poprawiając krążenie, redukując opuchliznę, a w rezultacie – zapobiegając żylakom. Dzięki grubości 40 DEN rajstopy dobrze sprawdzą się również na chłodniejsze dni, zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji.

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 2-4)

 • Bez zaznaczonej części palcowej

  Bez zaznaczonej części palcowej

 • Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

  Modelująca część majteczkowa (rozm. 5)

Filtr
Sortuj produkty
od najdroższego
Kolor
Rozmiar
Grubość
Materiał
Cecha
Cena (zł)
-