Czy wiesz jak powstają rajstopy z przędzą lycra?

 

 

Lycra - Chiara

Stworzone z myślą o Tobie

Lycra jest to elastyczne włókno syntetyczne nazywane potocznie elastanem, wynalezione i opatentowane w 1958 r. przez firmę DuPONT. Nazwa Lycra® jest dziś znakiem towarowym zastrzeżonym przez firmę Invista (dawniej DuPONT), która jest jedynym producentem i dystrybutorem tej przędzy na świecie.

Włókno Lycra® poza wysoką jakością posiada przede wszystkim wyjątkową elastyczność. Rajstopy z jego dodatkiem są bardzo rozciągliwe, idealnie dopasowują się do ciała, lekko je opinając. Poza tym mogą występować w szerokim spektrum grubości – od 6 do 300den! Idealnie wpisują się w potrzeby kobiet. Mogą być niewidoczne na nodze, błyszczące lub matowe, zupełnie kryjące, aksamitne, miękkie, kryjące drobne niedoskonałości... Rajstopy z dodatkiem włókna Lycra® to produkt premium, doskonałej jakości, komfortowy i elegancki, podążający za potrzebami kobiet - aby czuły się zawsze pewnie i pięknie.


Zobacz co nasze rajstopy z Lycrą moga zrobić dla ciebie:

 • FREEFIT / LYCRA®

  To specjalna konstrukcja majteczkowa, idealnie dopasowująca się do sylwetki, wykonana w technologii 3D. Posiada szeroki, nierolujący się ściągacz dający wyjątkowe uczucie komfortu podczas noszenia, nie odznacza się na skórze w postaci odciśnięć.

  Freefit/Lycra®
 • SATIN SHEERS / LYCRA®

  Klasyka w szlachetnym wydaniu. To przędza oplatana, nadająca wyrobom pończoszniczym perfekcyjny wygląd, lekki satynowy połysk. Dzięki niej rajstopa, podkolanówka czy pończocha idealnie przylega do nogi, dodaje szyku i elegancji.

  Satin Sheers/Lycra®
 • 3D TECHNOLOGY / LYCRA®

  Technologia 3D nadaje szczególne własności wyrobom pończoszniczym. Oznaczenie 3D oznacza, że w każdym rządku rajstopy znajduje się dodatek lycry, który powoduje rozciągliwość dzianiny we wszystkich kierunkach. Czyni ją więc wyjątkowo elastyczną i komfortową. Rajstopy wykonane w tej technologii mają aksamitny, matowy wygląd, miękko układają się na sylwetce. Dają uczucie wyjątkowego dopasowania i szlachetności.

  3D Technology / Lycra®
 • X-TRA LIFE (FUSION) / LYCRA®

  Jest to innowacyjna przędza, która poddana jest podczas produkcji rajstop specjalnej obróbce, która nadaje jej szczególnych własności. Rajstopy wykonane z tej przędzy mają zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i nie powstają w nich tzw. „lecące oczka“. Dodatkowo są bardzo aksamitne w dotyku i zupełnie matowe. Sprawiają wrażenie bardzo cienkich, transparentnych. W kolorach cielistych są prawie niewidoczne na nodze.

  X-tra Life (Fusion)/Lycra®
 • SOFT COMFORT / LYCRA®

  Rajstopy wykonane w tej technologii posiadają komfortowy, nieuciskający delikatny ściągacz wykańczający część majteczkową. Dzięki temu są bardzo wygodne podczas noszenia, nie zsuwają się i nie powodują nieprzyjemnego ucisku w pasie.

  Soft Comfort/Lycra®
 • XCEPTIONELLE / LYCRA®

  To rewolucyjna nowość w świecie rajstop dla pań w rozmiarze PLUS SIZE. Specjalna przędza o wysokiej elastyczności i odpowiednia konstrukcja części majteczkowej czyni rajstopy wyjątkowymi dla większych rozmiarów. Nie ma potrzeby stosowania dużych klinów (panelowych) z tyłu rajstopy do obwodu 160 cm w biodrach!

  Xceptionelle/Lycra®

Filtr
Sortuj produkty
od Z do A
Cena (zł)
-