Pończochy klasyczne, stretch Jilly (2 pary)

15,90
za 2PP zapłacisz

Nowoczesne, samonośne pończochy Jilly Stretch od marki Gatta to wyjątkowy model na codzienne wyjścia, jak  i na specjalne okazje. Klasyczne pończochy samonośne łączą w sobie modny wygląd z komfortem noszenia. Wybierz je by dodać Sobie pewności siebie w trakcie ważnych wyjść i biznesowych spotkań.

  • Głęboka czerń lub idealny odcień skóry, wybierz odcień idealny do swoich potrzeb. Sensualna i matowa struktura materiału powleka nogę w elegancki sposób, maskując naturalny kolor skóry wyszczupla optycznie nogi dzięki załamywaniu światła.
  • Użyta do produkcji najwyższej jakości przędza typu strech sprawia, że pończochy są elastyczne i sprężyste jednocześnie posiadają. Optymalna gęstość tkania sprawia, że pończochy wyglądają elegancko a skórę pokrywa równomiernie delikatna mgiełka.
  • Samonośne pończochy Jilly Stretch charakteryzuje perfekcyjne przyleganie, utrzymanie na właściwym miejscu bez zsuwania i marszczenia. Pończochy posiadają ozdobną częścią, która dzięki symetrycznym  pasom  wygląda elegancko i zmysłowo. Brak wyraźnie zaznaczonej strefy palców pozwala na wykorzystanie obuwia z odkrytym wierzchem stopy.

Kod produktu: 00062900

100 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!
Dowiedz się więcej na temat zwrotów.

Polecamy także...