Rajstopy damskie - wiele kolorów

Poznaj rajstopy Gatta

Rajstopy to nieodłączny element wielu kobiecych stylizacji - zarówno codziennych, wieczorowych jak i tych o charakterze formalnym, dlatego ważne jest, by zadbać o ich wysoką jakość i wygodny krój.

Rajstopy damskie produkowane przez cenioną, polską markę Gatta, specjalizującą się w produkcji rajstop i wyrobów pończoszanych, są lubiane i doceniane przez klientki ze względu na trwałość, design oraz komfort. W naszym sklepie czołowe miejsce zajmują modele transparentnych i kryjących rajstop produkowanych z wysokiej klasy materiałów m.in. Lycra® i mikrofibra, w wielu odcieniach i kolorach, dostosowane do różnych pór roku, okazji i upodobań.

Bogata oferta rajstop

Obok klasycznych rajstop w ofercie znajdują się modele rajstop medycznych o najnowszych technologiach poprawiające komfort życia. W naszym asortymencie znalazło się miejsce na rajstopy wyszczuplające, chłodzące, poprawiające krążenie, przeciwdziałające powstawaniu żylaków. Dzięki śledzeniu kobiecych potrzeb, naszemu  zaangażowaniu i pasji tworzenia wyjątkowych produktów, zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy wiele modeli rajstop stworzonych dla kobiet, ceniących ciekawe wzornictwo, wysoką jakość i modne kroje. W naszym sklepie oferujemy szeroki wachlarz rajstop wzorzystych.

Rajstopy w kropki, w drobne groszki, urocze serduszka i rajstopy w gwiazdki i błyszczące rajstopy  na pewno  przyciągną niejedno spojrzenie i nadadzą pewności siebie. Doskonale wiemy, jak ważna i odpowiedzialna rola spoczywa na przyszłych mamach dlatego zadbaliśmy o to by, sprostać wymaganiom kobiet w ciąży i właśnie z myślą o nich powstała kolekcja podtrzymujących rajstop Mamma, które odciążających kręgosłup i dostosowują się do zmieniających kształtów.