Shapewear Body

0,00
za SZT zapłacisz

Shapewear Body to produkt, który wyszczupli Twój brzuch i delikatnie podniesie Twoje pośladki, a dzięki odpowiednio ukształtowanym miseczkom ukształtuje również Twój biust, przez co będziesz czuła się jeszcze bardziej atrakcyjna. Komfort użytkowania zapewnią Ci regulowane ramiączka, które możesz zapiąć wedle potrzeb – tradycyjnie lub na ukos.
Nie zapominaj o właściwościach antycellulitowych, które podczas użytkowania będą skutecznie likwidować Twój cellulit.

Gatta Active Shapewear to nowy, rewolucyjny produkt – bielizna modelująca o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Specjalny rodzaj mocnej przędzy modeluje sylwetkę w wybranych partiach ciała. Bielizna jest wygodna, przewiewna i nie ogranicza ruchów.

Właściwości antycellulitowe uzyskane są dzięki dodatkowi mineralnemu, który w kontakcie ze skórą absorbuje ciepło ciała, zamieniając je w głębokie promieniowanie podczerwone. Promienie stymulują przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry i jej wygląd oraz ułatwiają likwidację skórki pomarańczowej.

Bieliznę należy nosić regularnie przez 4 tygodnie, 6 do 8 godzin dziennie, aby pojawiły się widoczne efekty. Należy pamiętać, że bielizna nie zastępuje zdrowego stylu życia i redukcja cellulitu będzie lepsza przy zachowaniu odpowiedniej diety i uprawianiu usprawniających ćwiczeń.

Kod produktu: 0045588s

  • wyszczuplają brzuch
  • podnoszą pośladki
  • kształtują biust
  • właściwości antycellulitowe
  • skład: 93% poliamid, 7%  elastan

100 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!
Dowiedz się więcej na temat zwrotów.


Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: