Top sportowy wyszczuplający Shapewear Sport Top

0,00
za SZT zapłacisz

Bezszwowy, sportowy top doskonały do uprawiania sportu i wykonywania ćwiczeń. Pozwoli Ci na nieskrępowane ruchy i swobodne oddychanie, bez uczucia skrępowania bielizną, przy zachowaniu idealnego kształtu Twojego biustu, dzięki odpowiednio ukształtowanym miseczkom. Krawędzie wykończone elegancką lamówką.

Gatta Active Shapewear to nowy, rewolucyjny produkt – bielizna modelująca o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Specjalny rodzaj mocnej przędzy modeluje sylwetkę w wybranych partiach ciała. Bielizna jest wygodna, przewiewna i nie ogranicza ruchów.

Właściwości antycellulitowe uzyskane są dzięki dodatkowi mineralnemu, który w kontakcie ze skórą absorbuje ciepło ciała, zamieniając je w głębokie promieniowanie podczerwone. Promienie stymulują przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry i jej wygląd oraz ułatwiają likwidację skórki pomarańczowej.

Bieliznę należy nosić regularnie przez 4 tygodnie, 6 do 8 godzin dziennie, aby pojawiły się widoczne efekty. Należy pamiętać, że bielizna nie zastępuje zdrowego stylu życia i redukcja cellulitu będzie lepsza przy zachowaniu odpowiedniej diety i uprawianiu usprawniających ćwiczeń.

Kod produktu: 0043472s

  • komfort i wygoda
  • nie krępuje ruchów
  • doskonały kształt biustu
  • właściwości antycellulitowe
  • skład: 90% poliamid,  10% elastan

100 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!
Dowiedz się więcej na temat zwrotów.